Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša)

15,95 

Katalógové číslo: 5011166064060 Kategória:

Popis

Predstavuje postavu Henryho Lightfoota, ktorý sa stal známym, pretože to bol práve on, kto bol označený ako prvý ,,Peaky Blinder“. V slávnej anglickej „Black Country“ sú Sadler’s dodávateľmi tých najlepších liehovín a pív už od roku 1861. Viac ako storočné znalosti ich priviedli k jedinečnej írskej whisky – tú zmiešali s jemnou smotanou a lahodnou čokoládou – vytvorili tak ,,krémový írsky whiskey likér“ skvelej chuti.

V jeho vôni a chuti cítiť tóny mliečnej čokolády, žiarivej vanilky, krehkých arašidov a jemný nádych sviatočného korenia.

Ocenenia:
víťaz dvojitej zlatej medaily – Svetová súťaž liehovín v San Franciscu 2021

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša) je 15.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011166064060.

Produkt Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Tullamore D.E.W. Honey 35% 0,7L (holá fľaša), Koskenkorva Forrest Berries vodka, Malecon Licor de Ron, Barsol Pisco Quebranta