Ramazzotti Amaro 30% 0.7L (holá fľaša)

13,20 

Katalógové číslo: 8006550301040 Kategórie:

Popis


Bolo to v roku 1815, keď Ausano Ramazzotti uskutočnil niekoľko experimentov, v ktorých zmiešal ingrediencie z celého sveta, ako sú talianske sladké pomarančové šupky, rebarbora, kurkuma a rozmarín.
Spoločnosť Ausano zameraná na vytvorenie nápoja šitého „na mieru“, ktorý si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa, vytvorila Amaro Ramazzotti, harmonickú zmes 33 korení, bylín, kvetov a ovocia. Recept je stále utajený, z generácie na generáciu.

V každej kvapke Amaro Ramazzotti nájdete chuť krásy, ktorá vás pohladí. Amaro Ramazzotti je výsledkom receptu, ktorý je tajný už viac ako 200 rokov. 33 ingrediencií z celého sveta: bylinky, korenie, kvety a ovocie sú kombinované, aby vytvorili dokonale intenzívnu a harmonickú chuť.
Vyvhutnajte si ho s ľadom alebo v cocktaile a verte, že Amaro Ramazzotti dodá vašim chvíľam chuť talianskej srdečnosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ramazzotti Amaro 30% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Ramazzotti Amaro 30% 0.7L (holá fľaša) je 13.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ramazzotti Amaro 30% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ramazzotti Amaro 30% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8006550301040.

Produkt Ramazzotti Amaro 30% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša), Mini Baileys 17% 0,05L (holá fľaša), Bols Cherry 24% 0,7l (holá fľaša), Cynar 16.5% 1.0L (čistá fľaša)