Legenda Cherry Spiced 35% 0,7L (čistá fľaša)

Katalógové číslo: 8588008828564 Kategória:

Popis

Tento lahodný rumový likér je namiešaný z vybraných karibských rumov, so zmesi exotických korenín s čerešňou a višňou. Má príjemne korenistú, sladkastú a čerešňovo-višňovú chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Legenda Cherry Spiced 35% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Legenda Cherry Spiced 35% 0,7L (čistá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Legenda Cherry Spiced 35% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Legenda Cherry Spiced 35% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008828564.

Produkt Legenda Cherry Spiced 35% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Demänovka Bitter 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Cardenal Mendoza Angélus, NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša), Bols Triple Sec Curacao 38% 0,7l (holá fľaša)