Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša)

18,60 

Katalógové číslo: 5011166058953 Kategórie: ,

Popis

S novým dizajnom fľaše na rok 2020 predstavuje postavu Stephena McHickieho, ktorý bol vyfotografovaný vo veku 25 rokov, keď bol obvinený z vlámania sa do obchodu so súknami, a to len 11 dverí od jeho vlastného domu. V „Black Country“ je rodina Sadlerovcov dodávateľmi tých najlepších pív a liehovín už od roku 1861. Viac ako storočné znalosti a vášeň viedli rodinu k vytvoreniu tejto odvážnej, ale výnimočne hladkej, trikrát destilovanej miešanej írskej whisky vyrábanej v malých dávkach.

Víťaz dvojitej zlatej medaily – súťaž svetových liehovín v San Franciscu 2021
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša) je 18.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011166058953.

Produkt Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón), Tullamore D.E.W. Whisky & Meat Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša), Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0.5L (kartón), Glenfiddich 12YO Special Reserve Mini 40% 0,05L (kartón), Old Pulteney 12YO 40% 0,7L (kartón), Glen Moray Burgundy Cask, GIFT