Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša)

68,20 

Katalógové číslo: 5011007017965 Kategória: ,

Popis

Stelesnenie tradičného štýlu výroby írskej whiskey, podľa ktorého je aj pomenovaná – Single Pot Still. Sladový a nesladový jačmeň je trikrát destilovaný pre bohatú a nezameniteľnú hodvábnosť s výraznou korenitosťou typickou pre ,,pot still“. Five Oak Cask Release dozrieva v kombinácii troch rôznych druhov sudov z čerstvého dubu (írsky, európsky a americký) a navyše ešte v sudoch po bourbone a po sherry. Výsledkom je vyvážená, komplexná, hladká whiskey.

Vôňu charakterizujú koreniny akoby prameniace z dreva. Škorica a muškátový oriešok sú prepletené bohatým opraženým dubom, sladkým včelím plástom a slaným karamelom. Neustále pretrvávajúce sú pikantno-šťavnaté ovocné tóny s mliečnym fondánom, ,,butterscotch“ a vanilkou v pozadí. Korenitosť pochádzajúcu z ,,pot still“ dopĺňajú zemité lesné odtiene a zrelé ovocie. V chuti prevláda sýta horká čokoláda, korenistá karamelka a mletá škorica so štipkou čerstvo nastrúhaného zázvoru a s nádychom pomarančovej kôry. Kombinácia čerstvého a koreneného dubu dodáva zložité a vrstvené tóny zadymeného dreva s jemnými tanínmi, ktoré sú v rovnováhe s hodvábnou textúrou ,,pot still“. Jemné ovocie v závere pomaly ustupuje, no koreniny a dub pretrvávajú do úplného konca.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša) je 68.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007017965.

Produkt Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán), Hyde #11 Peat Cask Single Malt, Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón), Dalmore 12YO 40% 0,7l (kartón), Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón), Glenmorangie 10YO 40% 0,7L (kartón)