Mhoba Pot Stilled White

40,30 

Katalógové číslo: 0606110084611 Kategórie: ,
Výrobca: MHOBA RUM

Popis

Mhoba Pot Stilled White

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mhoba Pot Stilled White

Cena za Mhoba Pot Stilled White je 40.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mhoba Pot Stilled White dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mhoba Pot Stilled White – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0606110084611.

Produkt Mhoba Pot Stilled White nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Hampden Estate Fire Overproof, S.B.S Origin Jamaica TECA, Nobilis Rum Batch 1 Guadelope Montebello, Wray & Nephew Overproof 63% 0,7l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon 3 Y.O., Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša), Pampero Aniversario Reserva Exclusiva 40% 0,7l (kožené púzdro), El Loro Ron Reserva 40% 0.7L (kartón)