The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

18,50 

Katalógové číslo: 742832198684 Kategórie: ,

Popis

Jedinečná zmes tých najlepších vyzretých karibských rumov z Jamajky, Barbadosu a Guyany. Inšpirované tradičnými zmesami starého anglického štýlu. Zrenie prebieha vo veľmi zuhoľnatených starých sudoch po bourbone, ktoré do zmesi dodávajú tóny sliviek.

Vo vôni prekvapí jemná sudová aróma uhlia, sladký jačmeň a obilniny. Chuť je veľmi jemná a hladká – oplýva ľahkou korenitosťou spolu s dymovými a sviežimi ovocnými tónmi. Záver je dlhý, hladký a vyvážený.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) je 18.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832198684.

Produkt The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Nobilis Rum No. 23 Barbados FS 2006, 16 Y.O., GIFT, Mhoba Strand 101, Plantation Experience 6 x 0,1L (set), Hampden Estate Fire Overproof

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Emperor Sherry finish 40% 0,7L (kartón), Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón)