Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón)

34,60 

Katalógové číslo: 7410010594018 Kategórie: ,

Popis

Rumy Cihuatán sú inšpirované rovnomenným údolím v El Salvadore.
V údolí Cihuatán kedysi stálo rovnomenné mesto.
Bolo postavené mayským kmeňom, pôvodnými obyvateľmi, ktorí tu žili medzi rokmi 900 a 1 200 n. L. Mayovia boli prosperujúcou spoločnosťou, matematici, astronómovia a obchodníci.
V ich túžbe po poznaní a inováciách nachádzajú rumy Cihuatán svoju inšpiráciu.
Slovo „Cihuatán“ znamená v jazyku pipile, ktorý je príbuzný aztéčtině, „zem so spiacou ženou“. Legenda hovorí, že pred mnohými storočiami prišla do údolia Cihuatán bohyňa, ktorá tamojšu pôdu obdarila hojnosťou a úrodnosťou.
Z jej vôle údolie rozkvitlo do podoby úrodných polí s cukrovou trstinou a tou najčistejšou vodou. A práve tie dnes tvoria dve kľúčové ingrediencie rumov Cihuatán.
El Salvador je jedna z najmenších krajín sveta, ktorá nemá ako jediná z krajín Strednej Ameriky prístup ku Karibskému moru.
Celoročne tu panuje napospol teplé, tropické počasie, ktoré si možno vychutnať na nádherných plážach s tmavým pieskom a vodou Tichého oceánu. Rumy Cihuatán sú ručne vyrábané v rovnomennom údolí v El Salvadore, v liehovare, ktorý bol založený v roku 2004 a je jediným liehovarom v krajine. Je poháňaný obnoviteľnou energiou, ktorú čerpá z vylisovaných zvyškov cukrovej trstiny. Na každý krok výrobného procesu, od sadeníc cukrovej trstiny cez fermentáciu a destiláciu trstinového sirupu a melasy až po fľaškovanie, sa starostlivo dohliada.
Miestna master blender, Gabriela Ayala, vymýšľa čarovné a jedinečné rumy inšpirované mayským odkazom a zo sudov, v ktorých jej výtvory odpočívajú, nespustí zrak.

Rum zreje až 8 rokov v sudoch typu ex-bourbon solera systémoom a vyberá ich hlavná master blender Gabriela Ayala.

Bohaté karamelové a espresso arómy sa miešajú s kvetinovou vôňou. Chuť má jasnú karamelovú sladkosť zmiešanú s medom, kešu orieškami, sladkým korením a nádychom dymu. V závere sa nachádza prekvapivá svieža mäta, ktorá sa mieša s pretrvávajúcou sladkosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón)

Cena za Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón) je 34.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7410010594018.

Produkt Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Botran Sistema Solera 18 40% 0.7L (čistá fľaša), Bacardi Carta Blanca 37,5% 3l (holá fľaša), Santiago de Cuba 25YO Extra Anejo 40% 0,7L (kartón), Barcelo Imperial Onyx 38% 0,7l (kartón)

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša), Opthimus Magna Cum Laude Solera 21 38% 0,7l (kartón), Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón), Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón)