R. Jelínek Třešňovice 42% 0,7l (čistá fľaša)

18,05 

Katalógové číslo: 8595198805084 Kategória:

Popis

Čerešňovica je destilát charakteristický svojou čerešňovou vôňou a hladkou chuťou, ktorá je sprevádzaná ľahkým tónom kôstok. Pálenie má na Valašsku dlhú tradíciu, a tak niet divu, že okrem sliviek sa tu začali destilovať pre región typické neskoré odrody tmavých čerešní. Tým sa na úpätí Beskýd skvelo darí a dosahujú preto ideálnu zrelosť a cukornatosť.

Ide o číry destilát s charakteristickou vôňou čerešní a ľahkým tónom kôstok. Chuť je vďaka zreniu a tradičným postupom hladká čerešňová a opäť sa v nej prejavujú kôstky.

Pre náš región sú typické neskoré odrody tmavých čerešní. Práve tieto odrody boli tradičným spôsobom starostlivo vedeného kvasu a trojstupňovou destiláciou spracované na lahodnú čerešňovicu. Na túto tradíciu nadväzuje súčasná produkcia spoločnosti Rudolf Jelínek výrobou kombinujúcou moderné technológie umožňujúce viacstupňovú destiláciu a ľudský prístup skúsených páleníkov. Kôstky zostávajú po celú dobu v kvase, vďaka čomu chuť tejto čerešňovice verne odráža chuť čerstvých čerešní.

Čerešňovica by sa mala podávať pri izbovej teplote, jedine tak sa dokonale rozvinie vôňa i chuť a je možné naplno vychutnať prácu vizovických páleníkov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. Jelínek Třešňovice 42% 0,7l (čistá fľaša)

Cena za R. Jelínek Třešňovice 42% 0,7l (čistá fľaša) je 18.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. Jelínek Třešňovice 42% 0,7l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. Jelínek Třešňovice 42% 0,7l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198805084.

Produkt R. Jelínek Třešňovice 42% 0,7l (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša), Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón), R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Papidoux Calvados VSOP 40% 0,7l (holá fľaša)