Grappa Berta Monte Acuto 42% 0,7L (tuba)

80,35 

Katalógové číslo: 8033028700562 Kategória:

Popis


Moderná pálenica Roccanivo, ktorú vlastní rodina Berta v Casalotto di Mombaruzzo, sa otvorila pri zbere hrozna v roku 2002, čo je historické vinobranie pre túto rodinu, pre podnik a pre hospodársky rozvoj odvetvia vína Asti. Ďalšími dôležitými dátumami pre spoločnosť a rodinu sú rok 1947 – výstavba prvého liehovaru v Nizza Monferrato a 11. júl 1866 – narodenie Francesca Bertu v Casalotto di Mombaruzzo. V čase, keď sa tento chlapec narodil, v krajine známej početnými vinicami, jeho osudom bol svet viníc a vína – bol to svet úplne odlišný od toho dnešného. Rovnako ako vo všetkých roľníckych rodinách, Francesco Berta pracoval od detstva vo viniciach a pivniciach. Už v mladom veku mal jedinečnú predvídavosť a stále hľadal príležitosti a zákazníkov na predaj rodinného vína. Jeho jedinečné skúsenosti a rodinné tradície zaručujú kvalitu produktov Berta.

Grappa Berta Monte Acuto
Boli časy, keď „Monte Acuto“ bola záhadne vyzerajúca pevnosť, akýsi atol zavesený nad morom, všade okolo obrysov kopcov, ktoré lemovali borovice, takže vyzeral ako hrebeň prehistorických zvierat. Boli časy, keď bolo „Monte Acuto“ obklopené rozsiahlym morom, len s malou vyvýšenou zemou, kde boli  potoky a kde boli zvieratá všetkého druhu. Boli to časy, keď vody ustupovali, zem sa zdvíhala a krajiny vznikali. Vyhĺbené vodami, nahlodané vetrom, formované z ničoho, tak sa objavilo bohaté a veľkorysé územie viníc Roero. Z „Monte Acuto“ sa stáva grappa, ktorý jej dal meno. Grappu formuje výber najlepších hroznových výliskov tohto územia, vlastného územia. Pocta, ktorú rodina Berta vzdáva štedrej a ústretovej oblasti Roero. Výsledok je veľmi hodnotný destilát.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Grappa Berta Monte Acuto 42% 0,7L (tuba)

Cena za Grappa Berta Monte Acuto 42% 0,7L (tuba) je 80.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Grappa Berta Monte Acuto 42% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Grappa Berta Monte Acuto 42% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8033028700562.

Produkt Grappa Berta Monte Acuto 42% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Jelínek hruškovica 42% 1l (holá fľaša), Williams Hruškovica 45% 0,7l (holá fľaša), Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Shake The Pear Jablkovica Fuji