Hruškovica 52% 0,7l (holá fľaša)

16,75 

Katalógové číslo: 8586008394331 Kategória:

Popis

Harmonická lahodná chuť a vôňa starostlivo vyberaných hrušiek vypálených v pálenici YELLOW HOUSE, to je pravý hruškový destilát.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hruškovica 52% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Hruškovica 52% 0,7l (holá fľaša) je 16.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hruškovica 52% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hruškovica 52% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586008394331.

Produkt Hruškovica 52% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Shake The Pear Záhradná Zmes, Marsen Pivovica Traditional, Mini BVD Trnkovica 45% 0,05l (holá fľaša), Jelínek Marhuľovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša)