Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša)

17,95 

Katalógové číslo: 8585001330872 Kategória:

Popis

Williams hruškovica je unikátny ovocný destilát s jemnou chuťou a lahodnou vôňou hrušiek odrody Williams. Starostlivo vyberané vyzreté hrušky kvasia prirodzeným spôsobom a po dokonalom kvasení sa destilujú tradičnou metódou.
Typickú hladkú, vyrovnanú a plnú chuť pravého hruškového destilátu bez akýchkoľvek prísad získava dlhoročným zrením.

Willams hruškovica získala ocenenie Slovak Gold a striebornú medailu v kategórii ovocných destilátov v súťaži Vinum Laugaricio 2008.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša) je 17.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8585001330872.

Produkt Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Marsen Slivovica – Odroda Čačanská Raná 42,3% 0,5l (čistá fľaša), Frndžalica Pacho Matrtaj 50% 0,7L (kartón), Marsen Melónovica Traditional, Marsen Marhuľovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)