Prosecco Sensi Rose Brut 18K 11% 0.75L (holá fľaša)

13,80 

Katalógové číslo: 8002477177560 Kategória:

Popis

Toto znamenité rosé je vyrábané z odrody Pinot Noir. Má svetlú rúžovú farbu a dlhotvajúce perlenie. Vôňa je príjemná, svieža s tónmi bielych kvetov, malín, čučoriedok a jahôd. Chuť je teplá a okúzľujúca, nakoľko boľa dosiahnutá perfektná rovnováha medzi kyslosťou a ovocím.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Prosecco Sensi Rose Brut 18K 11% 0.75L (holá fľaša)

Cena za Prosecco Sensi Rose Brut 18K 11% 0.75L (holá fľaša) je 13.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Prosecco Sensi Rose Brut 18K 11% 0.75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Prosecco Sensi Rose Brut 18K 11% 0.75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8002477177560.

Produkt Prosecco Sensi Rose Brut 18K 11% 0.75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Nichta Frankovka modrá VZH, Santa Margherita Prosecco Di Valdobbiadene Superiore Brut DOCG, Justinos Malvasia 1964 Madeira, GIFT, Vinidi Dunaj