Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša)

20,45 

Katalógové číslo: 8028286000226 Kategórie: ,

Popis

Master Blender Luis Figueroa používa 30 druhov rumov, aby vytvoril správnu zmes chuti a bohatosti. Keď vznikne dokonalá tekutina, prefiltruje sa, aby boli zachované chute a odstránená farba, keďže Blanco dozrieva v dubových sudoch. Jeho miešanie a filtrovanie je doslova forma umenia.

Vyrába sa pomocou troch destilačných prístrojov – Column Still, Kettle Batch a Copper Pot Still. Vďaka nim Master Blender získava bezkonkurenčnú zmes ľahkých, ťažkých aj stredne ťažkých destilátov, s ktorými sa dá zaujímavo pracovať. To je dôvod, prečo má Pampero Blanco bohatosť, ktorá iným bielym rumom chýba. Destiláty preň dozrievajú výlučne v sudoch z bieleho dubu po škótskej whisky, aby vytvorili základ chutí, ktoré mu dodávajú jemnosť.

Blanco je rum, ktorého chute sú robustné, no zároveň ľahké, krémové. Čierna ríbezľa, cukrová vata, zelené jablká, banány, sladký karamel a dotyk vanilky. Mladý čistý biely rum plný ovocnej sladkosti.

Príjemne sa pije. No ideálny je aj na miešanie prémiových koktejlov – napríklad klasického Mojita.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša)

Cena za Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša) je 20.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8028286000226.

Produkt Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Nobilis Rum Batch 1 Guadelope Montebello, Malecon Extra Seco, Mhoba Select Release White Rum, S.B.S Origin French Antilles Grand Arome

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Millonario XO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón), Mini Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,05 (holá fľaša), Cubaney Tesoro Solera 25 38% 0,7L (kartón)