Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša)

50,30 

Katalógové číslo: 856442005109 Kategória: ,

Popis

Farba pripomína sýty jantár. Vôňa predstavuje jemné tóny sušeného sladkého ovocia a  toastového chleba spolu s karamelkou, čerstvým medom a karamelizovaným cukrom. Následne cítiť aj jemný nádych mandlí a vanilky. V chuti je príjemne komplexný, čo ponúka bohatý vývoj v ústach – od sviežich, sladkých vnemov až po sušené ovocie. Na záver sa objavujú tóny výrazného karamelu a ,,sherry” až po dobre vyváženú zmes mandlí a vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša) je 50.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 856442005109.

Produkt Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón), Cubaney Magnifico Solera 12 Gran Reserva 38% 0,7l (holá fľaša), Dictador Rima 1 2000 Port Cask 43% 0.7L (kartón), The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša), Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša), Opthimus Magna Cum Laude Solera 21 38% 0,7l (kartón), Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón)