S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande

34,90 

Katalógové číslo: 5712718007190 Kategórie: ,

Popis

S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande

Cena za S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande je 34.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718007190.

Produkt S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: S.B.S Origin Guyana PM, Matusalem Platino 40% 0,7l (holá fľaša), Havana Club 3YO 40% 3,0L (čistá fľaša), Bacardi Carta Blanca 37,5% 3l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Six Saints Oloroso Finish, GIFT, El Pasador de Oro Pasión 38% 0,7L (kartón), Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta), Amrut Two Indies Rum