S.B.S Origin French Antilles Grand Arome

48,90 

Katalógové číslo: 5712718007183 Kategórie: ,

Popis

S.B.S Origin French Antilles Grand Arome

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí S.B.S Origin French Antilles Grand Arome

Cena za S.B.S Origin French Antilles Grand Arome je 48.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o S.B.S Origin French Antilles Grand Arome dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. S.B.S Origin French Antilles Grand Arome – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718007183.

Produkt S.B.S Origin French Antilles Grand Arome nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Mini Bacardi Carta Blanca 40% 0,05l (holá fľaša), Privateer New England White Rum, Mhoba Select Release White Rum, Havana Club 3YO 40% 3,0L (čistá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Twezo Barbados 40% 0.7L (čistá fľaša), The Demon’s Share Rum 15 Y.O., GIFT, Dos Maderas Selección 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Millonario 10 Aniversario Reserva 40% 0,7L (kartón)