Jinzu Gin 41,3% 0,7l (holá fľaša)

37,60 

Katalógové číslo: 5010103936026 Kategórií:

Popis

Jinzu Gin sa vyrába zo zmesi anglického ginu (spolu s borievkou, koriandrom, angelikou, yuzu a japonským čerešňovým kvetom) a saké, ktoré do jej chuťového profilu prináša luxusný krémový pocit a jemnú pôsobivú sladkosť.

Barman Dee Davies vytvoril Jinzu Gin a následne s ním vyhral súťaž Diageo’s Show Your Spirit.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jinzu Gin 41,3% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Jinzu Gin 41,3% 0,7l (holá fľaša) je 37.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jinzu Gin 41,3% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jinzu Gin 41,3% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010103936026.

Produkt Jinzu Gin 41,3% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Munakra Night Blossoms Dry Gin, Save Water Drink Gin, The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša), Toison 47% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)