Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

8,40 

Katalógové číslo: 8585001320750 Kategória:

Popis

Old Herold Original Gin vyrábajú od nepamäti. Gin je vyrobený z rafinovaného liehu. Brilantne vyrovnaná chuť a vôňa pochádza z borievok i ďalších korenín a bylín použitých pri príprave destilátov, medzi ktorými nájdete kôru citrónu i pomaranča, kardamon i koriander a mnohé iné zmiešané s tajnou prísadou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša) je 8.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8585001320750.

Produkt Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Citadelle No Mistake Old Tom Gin, GIFT, Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša), Plymouth Gin 41,2% 0,7l (holá fľaša), Hendrick´s LUNAR 43.4% 0.7L (holá fľaša)