Neft Vodka Black Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša)

40,80 

Katalógové číslo: 5453003310327 Kategória:

Popis

Zatiaľ čo v polovici 70. rokov vládli popkultúre hippies a diskotéka, v Rusku sa objavilo niečo iné. Na Sibíri boli objavené obrovské ropné polia. Vŕtanie studní a rozvoj ropných polí nebola žiadna prechádzka – títo muži každý deň posúvali hranice. Extrémne životné podmienky, nemilosrdný sibírsky chlad a brutálna tvrdá práca si vyžiadali daň na duši i na tele. Ako to zvládli? Vodka – pravdepodobne kľúč na prežitie sibírskej ropnej horúčky. Vodka podávaná s ich skromnými dávkami jedla bola dosť dobrá na to, aby zlepšila náladu – ale muži vedeli, že to môže byť ešte lepšie. Pri všetkom úspechu a investovaní peňazí mali ropní priekopníci prostriedky na destiláciu svojej vlastnej vodky vysokej kvality – presne tak, ako si to predstavovali.
Vodka tak, ako to malo byť. Vodka od naftárov pre naftárov. Vzorec vzali do Rakúska, kde sa ich skúsenosti s ruskou vodkou spoja s najlepším rakúskym obilím a čerstvou miestnou pramenitou vodou. Chceli vyrobiť najlepšiu vodku. Dnes sa NEFT vyrába podľa ich technickej vízie, technologických znalostí a skúseností. Vždy destilovaný a filtrovaný na správnej úrovni.

NEFT– Ruská „ropná“ vodka, je prémiová vodka balená v jedinečnom olejovom sude vyrobená z najčistejších surovín. Čistá alpská pramenitá voda a najlepšie zrná sú základné ingrediencie pre úžasnú prírodnú chuť. Viaceré destilácie, ako aj špeciálna filtračná technológia zaručujú pitie na najvyššej úrovni.

NEFT ponúka jedinečné, špeciálne navrhnuté balenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Neft Vodka Black Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša)

Cena za Neft Vodka Black Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša) je 40.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Neft Vodka Black Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Neft Vodka Black Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5453003310327.

Produkt Neft Vodka Black Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Danzka 40% 1l (holá fľaša), Beluga Noble 40% 1,5L (holá fľaša), Neft Vodka Black&White Barrel 40% 0,7l (holá fľaša), Stolichnaya 40% 0,7l (holá fľaša)