Mont Blanc 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi)

31,05 

Katalógové číslo: 8436562150105 Kategórie: ,
Výrobca: SARL E.L.S

Popis


Stelesňuje pokoj, krásu, krištáľovú čistotu a rovnováhu – najvyšší vrch Álp a západnej Európy (4810 m. n. m.), ktorým je inšpirovaný dizajn fľaše.

Výroba vodky Mont Blanc začína 100% vysokokvalitnou francúzskou pšenicou. Používa sa najlepšia odroda pestovaná na severe Francúzska, v Pikardii. Aj francúzskemu chlebu dodáva bohatosť a chuť a je považovaná za najlepšiu v Európe. Krištáľovo čistá pramenitá voda z Angeac-Champagne zavlažuje pôdu francúzskeho regiónu z hlavného pohoria a dodáva vodke diamantovú priezračnosť. Tak vodka získava hladkú, príjemne zaoblenú, jemnú, až mierne zamatovú chuť. Je taká čistá, že vyžaduje len veľmi málo dodatočnej filtrácie. Niet divu, že toto je najlepšie miesto na výrobu majstrovského diela.

Ultraprémiová francúzska vodka Mont Blanc je dôkazom vynikajúcich schopností a znalostí odborníkov zo západného regiónu Francúzska známeho aj ako ,,Spirit Valley“. Čistý obilný lieh prechádza 5-stupňovým procesom destilácie pod dohľadom skúsených remeselníkov. Vďaka znalostiam tajomstva destilačného umenia vyrábajú produkt najvyššej kvality a dosahujú optimálnu chuť. Vysoký stupeň čistenia znamená, že vodka má jedinečne jemnú a harmonickú chuť a neutrálnu vôňu – hladkú ako sneh v Alpách.
Za každý krok pri výrobe zodpovedá hlavný ,,master blender“ Alan Vincent. Zabezpečuje kvalitu vodky v súlade s múdrosťou starých vinárov a so všetkými tradíciami dodržiavanými v tomto regióne. Alan je aj držiteľom čestného titulu ,,pivničný majster‘‘ vo francúzskom vinárskom priemysle.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mont Blanc 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi)

Cena za Mont Blanc 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) je 31.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mont Blanc 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mont Blanc 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8436562150105.

Produkt Mont Blanc 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Beluga Noble 40% 0,7l (darčekové balenie s pohárom), Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou), Imperial Collection Faberge Pearl & Emerald 40% 0,7L (darčkové balenie kazeta)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Grey Goose 40% 0.7L (čistá fľaša), Stoli The Original 40% 1.0L (čistá fľaša), Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša), Absolut 40% 0,7l (holá fľaša)