Fair Premium Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 5011932011069 Kategória:

Popis

Fair Trade Vodka je vynikajúca vodka, ktorá vo svojej receptúre využíva zrná z quinoi. Jedná sa o veľmi unikátny alkohol, ktorý odhaľuje všetky prírodné kvality tejto malej obilniny z juhoamerických Ánd a know-how skúsených francúzskych liehovarov. Výrobný proces je výsledkom dvojročného spoločného výskumu francúzskych liehovarov a bolívijských poľnohospodárov. Je to prvá vodka vyrábaná na báze quinoi a zároveň prvá Fair Trade Vodka na svete. Je destilovaná v regióne Cognac vo Francúzsku.
n
nQuinoa bola pestovaná Inkami v pohorí Ánd po dobu 5000 rokov. Len nedávno však začala byť populárna aj v západnom svete. Teraz sa nanovo objavujú jej výnimočné nutričné hodnoty a pozoruhodná univerzálnosť. Je vynikajúcim zdrojom bielkovín a stáročia bola základnou stravou andských ľudí. Quinoa je pestovaná viac ako 1200 malými výrobcami v Bolivian Altiplano a zhromažďovaná v rámci družstva Anapqui, čo je hlavné združenie poľnohospodárskych výrobcov v krajine.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fair Premium Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Fair Premium Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fair Premium Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fair Premium Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011932011069.

Produkt Fair Premium Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: The London Gin No.1 Original Blue Gin 47% 0,7l (holá fľaša), Carskaja Silver Vodka, Mamont Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), Legend of Kremlin Gold 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)