Mrs Millicent 44.4% 0,7L (tuba)

45,25 

Katalógové číslo: 5999553972214 Kategória:

Popis

Ako by mohol pokračovať príbeh Millicent Ingram, očarujúcej, pohodovej mladej Američanky, ktorej cesta skrížila cestu Mihálya v románe Antala Szerba v meste Foligno? Po príchode domov z európskeho dobrodružstva si tento skutočný sociálny motýľ, odvážna temperamentná dáma, uchová len toľko exotických zážitkov zo svojich potulných rokov, aké sa hodia na jej naivné kúzlo, pričom si zachová „svoju americkú nevinnosť ducha“. Vzhľadom na svoju osobnosť, aby zahnala nudu pohodlného života, založí klub, ktorý evokuje dobrodružného ducha a atmosféru tajných, skrytých speakeasy klubov doby prohibície.
Vyrobili sme gin pani Millicent z tohto imaginárneho prostredia. Rafinovaná, kvalita, dokonca aj jej provokatívnosť zostáva v medziach jej vlastného štýlu emancipovanej elegancie. Už  na etikete provokuje a hoci by bolo nemiestne vypočúvať ju o jej dobrodružnej minulosti a prítomnosti, jej mágia nás bez námahy zmieta. Tento svetský, kozmopolitný dizajn, inšpirovaný príbehom lásky maďarského spisovateľa, je ovplyvnený art deco.

Mrs Millicent je gin novej vlny s borievkou zmiešaný s mnohými bylinkami a korením akokardamóm, pomaranč, bergamot a pár tajných vôní a chutí, ktoré môžete objaviť. Svieži jedinečný charakter, v ktorom si ingrediencie napriek svojej komplexnosti zachovávajú rovnováhu a navzájom sa dopĺňajú. Jeho botanický, citrusový charakter znamená, že môže stáť samostatne, ale môže byť aj vzrušujúcim prvkom v koktailoch. Prirodzene „tancuje“ v klasickom gine s tonikom, ale stojí za to zabezpečiť, aby tonik nebol v „presile“. Nechajte gin viesť!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mrs Millicent 44.4% 0,7L (tuba)

Cena za Mrs Millicent 44.4% 0,7L (tuba) je 45.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mrs Millicent 44.4% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mrs Millicent 44.4% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5999553972214.

Produkt Mrs Millicent 44.4% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša), Akori Gin Premium 42% 0,7l (holá fľaša), Mini Beefeater 40% 0,05L (holá fľaša), Barrister Dry Gin