Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša)

23,65 

Katalógové číslo: 5010509800808 Kategória:

Popis

Nový Old Pulteney whisky likér! Jeho názov pochádza z ďalekého severovýchodného ostrova Škótska, z pobrežia Caithnessu. Sladový likér Stroma pochádza z nórskeho „ostrov v potoku“, ktorý tiež poukazuje na nebezpečné prúdy pri pobreží ostrova, vrátane neslávne známej vírivky „Swilkie“. Maják Stromy varuje lode pred týmito silnými prúdmi.

Stroma má krásnu hlbokú medenú farbu a očarujúcu vôňu whisky s tónmi karamelu. Tento jemný likér je starostlivou zmesou ocenených sladových whisky a zmesi ľahších sladových whisky so správnym množstvom sladkosti. Stroma je hladká, chutná a hrejivá a rovnako ako samotný ostrov je Stroma plná robustných podtónov.

Pekná rovnováha slaných a sladkých chutí ide ruka v ruke s karamelom, vresom, hruškami a korením. Veľmi zábavná, ľahká jazda, ľahko zamilovateľná dráma.

Tento jedinečný likér môže byť podávaný samostatne, alebo s ľadom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša) je 23.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509800808.

Produkt Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša), Metaxa Honey 30% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Demänovka Dark 35% 0,7L (holá fľaša)