The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša)

12,80 

Katalógové číslo: 4260167660066 Kategória:

Popis

Celosvetovo prvý Celery Bitter nápoj. Zelerová prísada tohoto nápoja existovala už v 19. storočí a obohacovala koktejly svojou jedinečnou, doposiaľ v nápojoch nepoznanou chuťou zeleru, citrónu a zázvoru.

The Bitter Truth Celery je ideálnym doplnkom koktejlov, ako napríklad Bloody Mary, Bullshot a Prairie Oyster, rovnako ako Martini koktejlov a drinkov z ginu a tonicu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša)

Cena za The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša) je 12.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260167660066.

Produkt The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša), Barsol Quebranta Pisco, Pierre Ferrand Dry Curaçao, Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša)