Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša)

4,50 

Katalógové číslo: 6430043091156 Kategórií:

Popis

Láska je všade okolo nás. Ikona filmov pre dospelých Ron de Jeremy najnovšie okrem svojich skvelých rumov prináša novinku, gin nesúci meno jeho prezývky – Hedgehog – ježko. Tento gin je majstrovsky destilovaný v 50 ročných medených nádobách v Holandsku. 

Hedgehog gin je hlavne o prírodných rastlinných zložkách. Ako jediný na svete obsahuje bylinky lásky (afrodiziaká), ako sú žen-šen, guarana, damiána a bergamot. Všetky destiláty sa destilujú oddelene a nechajú sa odpočívať najmenej 2 týždne. Celkovo 12 rastlinných zložiek, ktoré su použité v tomto gine tvoria nápoj lásky, ktorý udrží romantiku v pohybe.

Vôňa je ovocná, kvetinová, ale aj pikantná. Chuť je makká, vyvážená s náznakmi citrusových plodov. Záver je jemný, dlhotrvajúci s náznakmi škorice a korenia. Môžete s ním vytvoriť hriešny Gin & Tonic alebo koktail Pornstar Martini.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša)

Cena za Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša) je 4.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6430043091156.

Produkt Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Munakra Night Blossoms Dry Gin, Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43% 0.5l (holá fľaša), Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša), Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša)