Mini Martell Noblige 40% 0,05l (holá fľaša)

5,60 

Katalógové číslo: 650410 Kategória:
Výrobca: Martell & Co.

Popis

Je pomenovaný podľa starého francúzskeho výroku „Noblesse Oblige“. V preklade „šľachta zaväzuje“, žiada zodpovednosť, ktorá prichádza s bohatstvom a mocou. Vhodný odkaz dôstojného a sofistikovaného koňaku. Táto napoleonská zmes, ktorá má ovocnú chuť, obsahuje koňaky vo veku 10 rokov a viac, ktoré obsahujú väčšie množstvo eaux-de-vie z regiónu Borderies pre kvetinovú arómu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Martell Noblige 40% 0,05l (holá fľaša)

Cena za Mini Martell Noblige 40% 0,05l (holá fľaša) je 5.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Martell Noblige 40% 0,05l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Martell Noblige 40% 0,05l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 650410.

Produkt Mini Martell Noblige 40% 0,05l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša), Mini Camus VSOP Elegance 40% 0,05l (holá fľaša), Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša), Hennessy VS 40% 0,7L (kartón)