Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša)

5,85 

Katalógové číslo: 3104051131113 Kategória:
Výrobca: Hardy Cognac

Popis

Kolekcia Tradition – štýl Hardy, v ktorom vládne hladkosť.

Výnimočný koňak jantárovej farby s jemným buketom z lupeňov ruží, zrelých datlí a cigár. Jeho hodvábna textúra a dlhotrvajúce arómy sú charakteristické pre zrelosť veľkolepého XO.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša)

Cena za Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša) je 5.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3104051131113.

Produkt Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: JP. Chenet XO Grande Noblesse 36% 0,7L (čistá fľaša), Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva 40% 0,7l (kartón), Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT, Vecchia Romagna Etichetta Nera 38% 0,7l (holá fľaša)