Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša)

168,00 

Katalógové číslo: 3245998509006 Kategória:

Popis

Je silný extra old koňak, ktorého chuť je plná drevnatej a korenistej arómy. Tvorí ho zmes viac ako 100 špeciálne vybraných eaux-de-vie zo štyroch pestovateľských oblastí. Špeciálne tento koňak je obecne vnímaný ako etablovaný symbol luxusu.

Súčasťou tohto produktu je svetielko na osvetlenie fľaše.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša) je 168 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3245998509006.

Produkt Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Bowen Cognac XO 40% 0,7l (kartón), Larsen Invincible Black – Noir Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Mini Hennessy VS 40% 0,05l (holá fľaša), Mini Camus VSOP Elegance 40% 0,05l (holá fľaša)