Mhoba Pot Stilled High Ester

75,00 

Katalógové číslo: 0781718467995 Kategória: ,
Výrobca: MHOBA RUM

Popis

Mhoba Pot Stilled High Ester

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mhoba Pot Stilled High Ester

Cena za Mhoba Pot Stilled High Ester je 75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mhoba Pot Stilled High Ester dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mhoba Pot Stilled High Ester – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0781718467995.

Produkt Mhoba Pot Stilled High Ester nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: S.B.S Origin Guyana PM, Havana Club 3YO 40% 3,0L (čistá fľaša), Mhoba Select Release White Rum, S.B.S Origin French Antilles Grand Arome

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dictador 20YO 40% 0,7L (holá fľaša), Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša), Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša), Dos Maderas PX 5+5 Tasting Set 40% 0,9L (set)