Malecon Extra Seco

15,30 

Katalógové číslo: 8009366295572 Kategórie: ,
Výrobca: MALECON

Popis

Malecon Extra Seco

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon Extra Seco

Cena za Malecon Extra Seco je 15.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon Extra Seco dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon Extra Seco – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366295572.

Produkt Malecon Extra Seco nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Worthy Park, Rum-Bar Rum White Overproof, Captain Morgan White 37,5% 1,0L (holá fľaša), The Duppy Share White, El Dorado 3YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Plantation XO 20th Anniversary 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Rhum Extra Vieux HSE Whisky Kilchoman Cask Finish, GIFT, Don Papa 40% 0,7L (holá fľaša), Dictador Jerarquia 1983 Sherry Cask 46% 0,7L (kartón)