Malecon Extra Seco

15,30 

Katalógové číslo: 8009366295572 Kategória: ,
Výrobca: MALECON

Popis

Malecon Extra Seco

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon Extra Seco

Cena za Malecon Extra Seco je 15.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon Extra Seco dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon Extra Seco – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366295572.

Produkt Malecon Extra Seco nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Matusalem Platino 40% 0,7l (holá fľaša), Bacardi Carta Blanca 37,5% 3l (holá fľaša), S.B.S Origin Jamaica TECA, Havana Club 3YO Anejo 40% 3L (kartón)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Deadhead 10YO 10th Anniversary 40% 0.7L (čistá fľaša), La Maison Du Rhum Discovery Paraguay + Taška, El Dorado 21YO 43% 0,7l (tuba), Puntacana Club XOX 50 Aniversario 40% 0,7L (kartón)