Plantation XO 20th Anniversary MAXI

120,00 

Katalógové číslo: 3460410533517 Kategória:
Výrobca: PLANTATION

Popis

Plantation XO 20th Anniversary MAXI

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Plantation XO 20th Anniversary MAXI

Cena za Plantation XO 20th Anniversary MAXI je 120 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Plantation XO 20th Anniversary MAXI dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Plantation XO 20th Anniversary MAXI – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3460410533517.

Produkt Plantation XO 20th Anniversary MAXI nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Pusser’s Rum 40% 0,7l (holá fľaša), S.B.S Origin Jamaica TECA, Myer’s 40% 0,7L (holá fľaša), Dictador 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)