Puntacana XO Club Tesoro 38% 0,7L (kartón)

35,80 

Katalógové číslo: 7466871100684 Kategória:

Popis

Puntacana Club Tesoro je rum pochádzajúci z Dominikánskej republiky. Má intenzívnu arómu a hnedastú farbu s vôňou pripomínajúcou lesy, rašelinu a dub. Chuť je silná, horúca a chutná. Záver je dlhý s tónmi hrozienok, orechov a dymu. To všetko je výsledkom starnutia v dubových sudoch po škótskej single malt whisky Tomatin, ktoré jej dáva typické tóny, ale zachováva tradičnú rumovú chuť.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Puntacana XO Club Tesoro 38% 0,7L (kartón)

Cena za Puntacana XO Club Tesoro 38% 0,7L (kartón) je 35.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Puntacana XO Club Tesoro 38% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Puntacana XO Club Tesoro 38% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7466871100684.

Produkt Puntacana XO Club Tesoro 38% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dictador Rima 2000 American Oak Cask, GIFT, Rum Nation Solera No. 14 Demerara, GIFT, The Colours of Rum Edition No. 14, Barbados Foursquare 1999, GIFT, Dictador 12YO 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)