Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT

229,00 

Katalógové číslo: 4976881504387 Kategória:
Výrobca: MARS

Popis

Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT

Cena za Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT je 229 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4976881504387.

Produkt Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Nikka From The Barrel 51,4% 0,5l (kartón), Nikka Super Nikka Rare Old, Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša), Mars Komagatake Shinshu Aging Edition 2021, GIFT