Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša)

19,00 

Katalógové číslo: 8720299046344 Kategória:

Popis

Rum v štýle Agricole destilovali s lahodnými pikantnými citrónmi pestovanými pozdĺž slnečného pobrežia Amalfi. Tieto citrónové chute sa spojili s jemným zemitým tónom kôry spolu s korením Sarawak a koreňom Sarsaparilla pre komplexný korenistý záver. Neobyčajná sviežosť vďačí destilácii najlepších modrých listov eukalyptu, ktorá vytvorila rovnováhu osviežujúcich citrónových a bylinkových chutí. V kombinácii s čiernym čajom UVA Highland vytvárajú výrazné trávnaté citrusové vône maurícijského rumu a jedinečnú ľahkú a mätovú chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša) je 19 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8720299046344.

Produkt Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Captain Morgan Spiced Gold 35% 1l (holá fľaša), Don Papa Baroko 40% 0.7L (tuba), El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša), Santos Dumont Hors d’Age Heritage 43,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta)