Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 719985e2dc82 Kategória:

Popis

n Dozrieva v sudoch po bourbone minimálne 5 mesiacov, kde nadobudne sladké arómy s nádychom dymu. Jej vôňa a chuť je ovocná, sladká a mierne drevitá.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 719985e2dc82.

Produkt Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,35L (darčekové balenie kabelka), Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša), Pepe Lopez Silver 40% 0,7l (holá fľaša), Detesk Fľaša s Futbalovou Loptou Slivka 40% 0,35L