A.H. Riise Royal Danish Navy Strength 55% 0,7l (kartón)

48,20 

Katalógové číslo: 5712421011903 Kategórií:

Popis

Vyrába sa ručným miešaním niekoľkých rôznych druhov rumov, ktoré zrejú až 20 rokov. Vyrába sa pomalou fermentáciou, následne sa alkohol destiluje v tradičných „Pot Still“ na rum o sile 85% alkoholu. Touto metódou sa vyrába rum extrémne tmavej farby.

Destiluje sa v tradičnom destilačnom kotle a výsledok obsahuje 65% alkoholu, pričom sa už nefiltruje za studena ani sa k nemu nepridáva karamel.

Absencia filtrácie dodáva tomuto námorníckemu rumu mimoriadne tmavú, takmer čiernu farbu so zložitými tónmi kávy, anízu, sladkého drievka, pálenej karamelovej melasy, korenia a cédrového dreva. Mieša sa s exotickou a elegantnou chuťou sevillských pomarančov a bergamotového ovocia. Zakončenie je dlhá, mäkká a jemne sladká pachuť, ktorá je dokonale vyvážená silou pôvodného námorníckeho 55%-tného rumu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H. Riise Royal Danish Navy Strength 55% 0,7l (kartón)

Cena za A.H. Riise Royal Danish Navy Strength 55% 0,7l (kartón) je 48.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H. Riise Royal Danish Navy Strength 55% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H. Riise Royal Danish Navy Strength 55% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421011903.

Produkt A.H. Riise Royal Danish Navy Strength 55% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Ouzo 12 38% 0.7L (holá fľaša), Pacho Matrtaj Liptovský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), A. H. Riise Copenhagen 40% 0.7L (kartón)