Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 8000353006195 Kategória:

Popis

n Luxardo Maraschino nasleduje pôvodný recept z roku 1821, ktorý si vyžaduje štyri roky na výrobu tejto špeciality. Maraska čerešne sú zozbierané z vlastných stromov spoločnosti Luxardo. Produkt sa destiluje do malých medených nádob. Nakoniec sa pred fľaškovaním pridá kombinácia cukru a vody. Vôňa je typická pre marasca destilát s výbornou intenzívnou vôňou.

n

n  

n

n  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša)

Cena za Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000353006195.

Produkt Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Luxardo Sambuca Passione Nera 38% 0.7L (čistá fľaša), The Bitter Truth Orange 39% 0,2l (holá fľaša), Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša), Galliano Vanilla 30% 0.5L (čistá fľaša)