Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša)

40,05 

Katalógové číslo: 5081304357354 Kategória:

Popis

Italicus Rosolio de Bergamotto je aromatický a ľahko korenistý likér v ktorom sa spája medová sladkosť a korenistá trpkosť. Je zložený zo zmesi bergamónovej kôry, citrónov Cedro, harmačeka, levandule, horca, žltých ruží a medovkového oleja.
Vychutnávajte s ľadom, alebo s prossecom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša) je 40.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5081304357354.

Produkt Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša), Bols Pomegranate 17% 0,7l (holá fľaša), Demänovka Bitter 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Ole Smoky Strawberry