Larsen Invincible Night Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón)

211,05 

Katalógové číslo: 3272516510701 Kategória:
Výrobca: Larsen S.A.S.

Popis

Od roku 1926 ju nazývajú ,,Invincible“ (,,Neporaziteľný“). ,,Viking Ship“ (vikingská loď) je symbolom mladého dobrodruha (Jens Reidar Larsen) a jeho cesty. Od svojho uvedenia na trh v roku 1952 sa hneď stala ikonou koňaku a zároveň ikonickým dekantérom vo svete koňaku, čo oslovuje jeho milovníkov, nech už vypláva kamkoľvek. Jeho dedičstvo dodnes žije po celom svete, a to vo viac ako 300 variáciách a limitovaných edíciách ,,Viking Ship“.

Ide o špeciálnu zmes elegantných ,,eaux-de-vie“ z dvoch prvých oblastí koňaku – z oblasti Grande Champagne a Petite Champagne. Koňak má krásnu jantárovú farbu. Ovocná a kvetinová vôňa sprevádzaná exotikou – marakuja, liči, vanilka, orgovánové tóny. V chuti ide o nezabudnuteľný elegantný pôžitok s veľmi hladkým dlhým záverom.

Vychutnajte si Larsen Invincible v dekantéri z pravého porcelánu. Ponúkame Vám ho v rôznych prevedeniach.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larsen Invincible Night Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón)

Cena za Larsen Invincible Night Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón) je 211.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larsen Invincible Night Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larsen Invincible Night Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3272516510701.

Produkt Larsen Invincible Night Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen Invincible Cloudy Grey Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Hennessy VS 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Hennessy VSOP Privilége 40% 0.7L (darčekové balenie s jiggrom), Larsen Invincible Jade Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón)