Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

33,75 

Katalógové číslo: 3257150102123 Kategória:
Výrobca: A.C. Meukow

Popis

Limitovaná edícia koňaku, ktorý zreje viac ako 2 roky. Obsahuje eaux-de-vie z niekoľkých oblastí pestovania hrozna, pričom vysoký podiel pochádza z Grande Champagne a Petite Champagne. Výsledkom je ovocný hodvábny koňak VS s množstvom vanilkových tónov. Fľaša Black Panther plne reprezentuje hodnoty Meukow House a jeho koňakov. Tento jedinečný kúsok je oslavou unikátneho charakteru eaux-de-vie vybraného hlavným pivničným majstrom.

Farba pripomína svetlý mahagón. Vo vôni cítiť intenzívne arómy mandlí, lieskových a vlašských orieškov prelínajúce sa s ,,kvetinovou záhradou“. Chuť oplýva sladkými tónmi kávy a vanilky s jemným ovocným dotykom a dochuťou briošky. Záver je jemne kvetinový.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) je 33.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3257150102123.

Produkt Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Frapin 1270 40% 0,7l (kartón), Karpatské Brandy XO, GIFT, Jules Domet Eiffel 36% 0,5L (holá fľaša), Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón)