Žufánek OMG (Oh My Gin)

6,20 

Katalógové číslo: 8594053941813 Kategórií:
Výrobca: ŽUFÁNEK

Popis

Žufánek OMG (Oh My Gin)

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek OMG (Oh My Gin)

Cena za Žufánek OMG (Oh My Gin) je 6.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek OMG (Oh My Gin) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek OMG (Oh My Gin) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594053941813.

Produkt Žufánek OMG (Oh My Gin) nájdete v kategórii

London Dry Gin - London Dry Gin je kultový alkohol s pôvodom v Londýne, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou a tradičným spôsobom výroby. Tento gin je charakteristický svojou jemnou a suchou chuťou s príjemným zápachom bylín, ktoré sú jeho základnými ingredienciami. Je ideálny na prípravu osviežujúcich koktailov, ale aj na samostatné pitie s ľadom.… Podobné produkty: Elephant Strength Gin, Garage 22 Gin22 One Shot, Tanqueray Rangpur, Parson Gin Classy