La Maison du Rhum Colombie Batch N°4 48% 0.7L (tuba)

73,85 

Katalógové číslo: 3432370001788 Kategória:

Popis

Za chuťou tohto rumu stoja dve dámy, Sandra Reategui a Judith Ramirez, ktoré vytvorili lahodný ,,blend“ chutí typických pre Kolumbiu. Po naliatí do pohárika v rume ucítite vôňu karamelu, kávy, vanilky a korenia. V chuti dominujú tóny kávy a karamelu, ktoré končia príjemným praženým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Maison du Rhum Colombie Batch N°4 48% 0.7L (tuba)

Cena za La Maison du Rhum Colombie Batch N°4 48% 0.7L (tuba) je 73.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Maison du Rhum Colombie Batch N°4 48% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Maison du Rhum Colombie Batch N°4 48% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3432370001788.

Produkt La Maison du Rhum Colombie Batch N°4 48% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Diplomático Reserva Exclusiva Magnum, Lazy Dodo 40% 0,7l (tuba), Dictador 10YO 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Razel’s Peanut Butter Rum