Velier 14 Y.O. Tropical Aging MINI by Dramroom

13,90 

Katalógové číslo: 0726667334936 Kategória:
Výrobca: VELIER

Popis

Velier 14 Y.O. Tropical Aging MINI by Dramroom

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Velier 14 Y.O. Tropical Aging MINI by Dramroom

Cena za Velier 14 Y.O. Tropical Aging MINI by Dramroom je 13.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Velier 14 Y.O. Tropical Aging MINI by Dramroom dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Velier 14 Y.O. Tropical Aging MINI by Dramroom – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0726667334936.

Produkt Velier 14 Y.O. Tropical Aging MINI by Dramroom nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Appleton Estate Signature Blend 40% 0,7l (holá fľaša), Espero Liquer Creole Coffee & Rum 40% 0.7L (tuba), Rum & Cane Jamaica XO, GIFT, Albert Michler Old Bert Wood Pack, 40%, 3 x 0.7 L, GIFT