Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón)

651,15 

Katalógové číslo: 5902670846245 Kategória:
Výrobca: Dictador rum

Popis

Jerarquía je jedinečná zbierka starých a vzácnych sudov rumu, starostlivo strážených rodinou Parra – majstrami kolumbijského rumu. Každý sud z tejto mimoriadnej rodinnej kolekcie dosiahol jedinečný chuťový profil, ktorý Dictador s hrdosťou uviedol na trh.

Rumy obsiahnuté v tejto vzácnej zbierke dedičstva boli vyrobené v srdci Kolumbie, v uzavretom liehovare, čo dodáva sudom tajuplnosť a vzácnosť. Jerarquía, čo v španielčine znamená ,,hierarchia“, odráža trpezlivosť a ušľachtilosť týchto rumov. Rumov, ktoré odpočívali v tých najlepších sudoch z amerického dubu po sherry a po portskom víne.

Na „nose“ zázvorový koláč s čerešňami, červené víno a kôstkového ovocie a Pastéis de Nata s nádychom medu. Na „jazyku“ suché s nádychom krémového šampanského, grapefruitu a tropického ovocia. Tóny ananásu a zeleného manga s kokosom. Záver má viac tropického ovocia, s tónmi limetkovej kôry.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón)

Cena za Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón) je 651.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670846245.

Produkt Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Worthy Park Quatre Vins 2013 MINI by Dramroom, The Real McCoy 5YO 40% 0,7L (holá fľaša), Puntacana XO Club Tesoro 38% 0,7L (kartón), Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša)