Kosík Müller Thurgau 2020 11,5% 0,75L (čistá fľaša)

6,70 

Katalógové číslo: 8595592202731 Kategória:
Výrobca: Pavel Kosík

Popis

Müller Thurgau je českou piatou najpestovanejšou bielou odrodou (9,46%), a tak sa s ňou stretneme skoro u každého vinára. Farba vína tejto odrody býva zvyčajne menej výrazná, zelenkavo žltá s iskrivými odleskami. Vôňa je aromatická, korenistá, s ľahkými muškátovými a príjemnými ovocnými tónmi grepu alebo broskyne. Chuť je svieža, stredne plná, harmonická a šťavnatá  

Müller Thurgau je najlepšie piť ako mladé víno do dvoch až troch rokov veku. To je spolu s jeho ranným dozrievania jeden z dôvodov, prečo patrí medzi hlavné odrodu Svätomartinských vín. Odroda má vo Švajčiarsku názov Riesling x Silvaner podľa domnelo vykonaného kríženia medzi týmito odrodami, ktoré uskutočnil Prof. Herrmann Müller, pôvodom zo švajčiarskeho kantónu Thurgau, v roku 1882 vo Výskumnom a šľachtiteľskom ústave v Geisenheime v Nemecku, kde vtedy vyučoval botaniku.
 
Ideálny k ľahkým šalátom a pečeným rybám. Veľmi dobre sa hodí aj k tvrdým a polotvrdým syrom alebo k čerstvým tvarohovým syrom.
 
Moravské zemské víno, suché
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kosík Müller Thurgau 2020 11,5% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Kosík Müller Thurgau 2020 11,5% 0,75L (čistá fľaša) je 6.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kosík Müller Thurgau 2020 11,5% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kosík Müller Thurgau 2020 11,5% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595592202731.

Produkt Kosík Müller Thurgau 2020 11,5% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón), Reya Prosecco DOC, Gérard Bertrand Prima Nature Syrah Rose BIO, Tajna Pinot Noir 2018