Hamsik CHAMPAGNE Grande Reserve Premier Cru BRUT 12.5% 0,75L (holá fľaša)

44,95 

Katalógové číslo: 8010719012531 Kategória:

Popis

Vyrobené z odrody hrozna Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Dozrieva 3 roky v jaskyniach. Toto šampanské je opojným splynutím chutí použitého hrozna. Má jasnú zlatistú farbu s medenými odleskami, temperamentné perlenie a harmonickú vôňu fialiek a les- ných plodov. Výborná štruktúra, s ideálnou rovnováhou medzi kyselinkami a cukrom, víno má plné telo a zanecháva výborný dojem.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik CHAMPAGNE Grande Reserve Premier Cru BRUT 12.5% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Hamsik CHAMPAGNE Grande Reserve Premier Cru BRUT 12.5% 0,75L (holá fľaša) je 44.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik CHAMPAGNE Grande Reserve Premier Cru BRUT 12.5% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik CHAMPAGNE Grande Reserve Premier Cru BRUT 12.5% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8010719012531.

Produkt Hamsik CHAMPAGNE Grande Reserve Premier Cru BRUT 12.5% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón), Mrva & Stanko Chardonnay 2021, Kamenný Most 13,5% 0.75L (čistá fľaša), Reya Prosecco DOC, Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore di Cartizze DOCG Dry 11% 0,75L (holá fľaša)