Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša)

30,70 

Katalógové číslo: 8586015324659 Kategória:

Popis

Je unikátne odrodové brandy, pochádzajúce z vínneho destilátu tej najznámejšej burgundskej odrody vína. Vysokokvalitný vínny destilát zrel v dubových sudoch minimálne 5 rokov a má sýtu hnedo-jantárovú farbu. Vo vôni ponúka nádherné zladenie sušeného ananásu, kakaových bôbov a orieškov. Má veľmi extraktívnu chuť, plnú dreva a vyzretého vínneho destilátu, ktorá poskytuje mimoriadny chuťový zážitok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša) je 30.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586015324659.

Produkt Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Sarajishvili 5* 40% 0,7L (holá fľaša), Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Ararat 10YO 40% 0,7l (kartón), Hardy Noces D´Argent 40% 0.2L (čistá fľaša)