Sarajishvili Extra Special Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

301,05 

Katalógové číslo: 4860018005246 Kategória:

Popis

Jeden z najušľachtilejších hroznových produktov Sarajishvili – odráža eleganciu a sofistikovanosť moderného brandy. Táto špeciálna zmes spája bohatý buket s extra jemnou chuťou obdarenou asimilovanými tónmi korenia a ovocia. Vyznačuje sa príjemnou zamatovou chuťou, pozoruhodnou jemnosťou a výraznou individualitou – dokonale vyvážené, ale intenzívne brandy. Nádherná fľaša vyjadruje novosť dizajnu a zachováva bohatú chuť tohto nádherného nápoja.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sarajishvili Extra Special Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Sarajishvili Extra Special Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 301.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sarajishvili Extra Special Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sarajishvili Extra Special Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4860018005246.

Produkt Sarajishvili Extra Special Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hennessy XO Cognac + Svetlo 40% 0,7L (čistá fľaša), Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Davidoff XO IL MAESTRO 40% 0.7L (kartón), Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón)