Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša)

51,10 

Katalógové číslo: 3272519011700 Kategória:
Výrobca: Larsen S.A.S.

Popis

,,Eaux-de-vie“, ktoré tvoria tento koňak, boli starostlivo vyberané z viníc Fins Bois a Bons Bois pre ich intenzívnu ovocnosť. Tieto zmesi prechádzajú procesom starnutia v dvoch krokoch. Najprv dozrievajú v tradičných dubových sudoch. Po extrakcii sa zmiešajú a prenesú do sudov „Aqua Ignis III“, kde pokračujú v zrení pri 50 % obsahu alkoholu. Druhý krok zrenia je veľmi zvláštny. Sudy „Aqua Ignis III“ sú malá séria jemnozrnných sudov z francúzskeho dubu s objemom 225 litrov, ktoré boli vystavené trojitému opekaniu parou. Každý sud sa ponorí do horúcej vody a potom sa trikrát opečie na horúcom ohni. Táto technika uvoľňuje z dreva tie najkomplexnejšie a najjemnejšie arómy a zároveň odstraňuje dymové tóny, triesloviny a kyslosť. Výsledok je nádherný, s intenzívnou arómou vanilky, toastového chleba, moka kávy a briošky. Záver je hodvábne jemný a dlhý.


Táto zmes sa tvorí jedinečným spôsobom – procesom parného ohňa, ktorý je bezprecedentný a právne chránený. Vzniká koňak ako žiadny iný. Aj to mu dáva názov – z latinčiny „aqua“ (voda) a „ignis“ (oheň) – kombinácia ohňa a vody. Aqua Ignis je špeciálny míľnik pre Larsen – prvý koňak na svete zrejúci v parou opekaných sudoch.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša) je 51.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3272519011700.

Produkt Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,2L (darčekové balenie plátené vrecúško), Karpatské Brandy Exclusive 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Carlos I Solera Gran Reserva 40% 0,7l (kartón), Cognac Park XO 40% 0,7L (kartón)